''SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ''
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ''Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü'' düzenlendi.1. Dünya Savaşı’nda Enver Paşa komutasındaki Osmanlı ordusunun, Rus işgali altındaki toprakları kurtarmak amacıyla başlattığı ve 90 bin askerin şehit düştüğü Sarıkamış Harekatının 104. yılı anma etkinliklerine Kaymakamımız M.Furkan SANCAKTUTAR, Belediye Başkanı Yıldırım DEMİR, İlçe Jandarma Komutanı Çağlar ÖNDERIŞIK,Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emrah YILMAZ, Emniyet Müdür Vekili Hasan OZAN, İlçe Müftüsü İhsan KURT,Siyasi Parti Temsilcileri ,İlçe protokolü,muhtarlar, öğretmenler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 
Yürüyüş, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü binası önünde başlayıp, Ardanuç Kaymakamlığı binası önünde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yürüyüş sona erdi.
Kaymakamımız M. Furkan SANACAKTUTAR Sarıkamış’la ilgili konuşmasın da “Dondurucu soğuk altında, içinde bulunduğu olumsuz şartlara aldırmadan ve sonunu düşünmeden, şehadete yürüyerek Türk Milletinin en acı destanlarından birini yazan Kahraman Şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyerek, bir kez daha minnet ve şükranla anıyoruz, Ruhları şad olsun.” dedi. Konuşmanın ardından İlçe Müftüsü İhsan KURT'un yaptırdığı dualar ile etkinlik son buldu.